lviv_beer: (Default)
[personal profile] lviv_beer
Akkurat - одне з тих пивних місць, які рекомендують до відвідування у Стокгольмі різноманітні tripAdvisor та foursquare. В принципі - вибір пива "не підкачав", а ще в них непоганий асортимент віскі, та й в неділю вони відкриваються о 18:00 - тому мали час на музей Vasa та історичний центр міста.
Девіз пабу - "Life's to short to drink bad beer" і він прикрашає кожен фірмовий бокал.На вході одразу ж для привертання уваги - інсталяція з пляшок, серед яких Stoutrerik від Brasserie de la Senne, який нещодавно з'явився у Львові.Крани не рахував, але на своєму сайті пишуть, що мають 28 сортів пива на розлив і дуже багато пляшкового.


Ось частина з того, що було на розлив в той вечір. Як видно - багато шведського, а також хочу звернути увагу - Gueuze від броварні Cantillon (хто в курсі - той зацінить ;)), правда ми його не брали, потім в Бельгії або ж в Люксембургу скуштуємо. Справа ще одна така ж дошка - вже з британськими та американськими пивами.


Якщо ж хтось таки хоче масового лагера - то і для них є сторіночка в меню


Потроху прокладаю маршрут по "1001 beers you have to try before you die", тому замовили Sierra Nevada.

Sierra Nevada - Pale Ale
алк. 5.6%
Американці Sierra Nevada є чи не найбільшою приватною пивоварнею в США, а їхній pale ale - найпопулярніший сорт. Хотілося б ще скуштувати Torpedo Extra IPA, але в наявності було лише це. Що ж -1 сорт з 1001 ;)


Lagunitas - India Pale Ale
алк. 6.5%
Цей сорт для каліфорнійців з Lagunitas починався як "сезонний" у далекому 1995, але народу сподобався і зараз варять його на постійній основі. Досить цікавий IPA - при IBU на рівні 45.6 одиниць (за даними beeradvocate.com) п'ється доволі легко, гіркота не так відчутна, післясмак карамельно-медовий.


Lagunitas - Maximus
алк. 8.2%
Ще один сорт від того ж Lagunitas - цього разу double india pale ale. Як "каже" етикетка - це Lagunitas IPA, "прокачаний" на 30% :)
IBU підняли до 72, залишивши пиво таким же питким і приємним, гіркота не "випирає", але хміль відчутно, все досить збалансовано. Хороша штука.


Great Divide - Titan IPA
алк. 7.1%
Ще один imperial india pale ale - цього разу від Great Divide Brewing Company, що в Денвері на Колорадщині. Пив після Maximus'а, тому це сподобалось менше. Однак, якщо брати по стилю - то дуже хороший DIPA.


STHLM - India Pale Ale
алк. 6.0%
Далі вирішили скуштувати трохи місцевого. Аромат хороший - цитруси, хміль, все на місці. Однак смак "підкачав" - після такого запаху очікуєш і вдіповідне продовження в смаку, але тіло пива досить водянисте, що дивно, карбонізація низька.


Södra - India Pale Ale
алк. 7.0%
Ще один IPA від Södra maltfabriken, що в Ганінге на південь від Стокгольма (Södra в перекладі зі шведської і означає "південний"). Тут аромат не дуже яскраво виражений, однак пиво вже більш повнотіле, проскакує хмелева гірчинка, але всеодно слабенько як для IPA в американському стилі.


The Kernel - Chinook Amarillo Summit
алк. 7.0%
Далі взяли пару IPA від лондонської мікропивоварні The Kernel. Названі вони за сортами хмелю, використаних для приготування цього пива. Всі 3 хмелі - американські.
Summit - хміль з високим вмістом альфа-кислот (які і надають гіркоти майбутньому пиву) і ароматом цитрусових, більше грейпфрута.
Amarillo - порівняно молодий сорт хмелю з смаковими відтінками мандарина, грейпфпута та лайма.
Chinook - достатньо ароматний сорт хмелю з порівняно високим вмістом альфа-кислот, виведений у 1985 році.


The Kernel - Galaxy Mosaic
алк. 7.3
Galaxy - австралійський універсальний сорт хмелю (тобто може використовуватись і для раннього, і для пізнього, і для сухого охмелення). А його аромат описують як комбінація цитрусових та маракуйї.
Mosaic - виведений у 2012 році і останнім часом користується великою популярністю. Поєднує в собі квіткові, тропічні та фруктові нотки, що робить його придатним для різноманітних сортів пива. Є "дочкою" хмелів Simcoe та Nugget.
Цей IPA сподобався більше за попередній.


Трохи відволічемось від пива. З закусок в Akkurati пропонують Pilsner Plattan - щось типу тарілки до пива з сиром та шинкою, Potato skins - картоплина, розрізана на чотири частини і запечена з беконом у духовці, а також заклад "спеціалізується" на мідіях - їх можна замовляти з різними соусами на основі вина, віскі, кокосового молока чи оливкової олії. Ми замовили півкілограмову порцію з беконом, цибулею та соусом на основі віскі. З картоплею-фрі та хлібцями з маслом - саме те, що треба.


Brooklyn Brewery - Brown Ale
алк. 5.6
Ще один американський крафт, цього разу з Нью-Йорка. Не можу пригадати інші Brown ale, які я пив (хіба Newcastle зразу спадає на думку), тому порівнювати особливо немає з чим. В ароматі і в смаку горіхові і карамельні нотки, післясмак сухий з гірчинкою.


Nils Oscar - Barley Wine
алк. 10.4
Barley wine або ж ячмінне вино - різновид міцних елів. В ароматі - солодкавість і трохи відчувається алкоголь. В смаку - солодкавість, карамель, іриски, зовсім трошки спиртозності. Цікавий екземпляр.


Hornbeer - Caribbean Rumstout
алк. 11.0
Ромовий стаут від датської броварні Hornbeer. Вже було трохи тяжко розбирати на складові - але пиво було класне. Тут і смажений солод, і підкопченість, і кислинка кави, і гіркий шоколад, лікерна і ромова алкогольність. Непогане закінчення хорошого вечора.Ну і кілька фото з вбиральні :)


From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

lviv_beer: (Default)
lviv_beer

July 2014

S M T W T F S
  1 23 45
6 7 8 9 101112
131415 16171819
20212223242526
272829 3031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 08:00 pm
Powered by Dreamwidth Studios