lviv_beer: (Default)
[personal profile] lviv_beer
BrewDog Bar у Стокгольмі розташований на острові Kungsholmen і до нього треба йти через протоку Karlbergssjön.Сам бар досить непримітний і його легко можна пропустити.Рекламка при вході, яка в принципі, тим, хто знає, що таке BrewDog, непотрібна


Дизайн виконано в мінімалістичному стилі - цегляні стіни з порожніми пляшками для декорації, кілька вузьких столиків.
Ось відео з відкриття - імпровізовані похорони "масового" пива.


Барна стійка налічує 18 кранів - 9 брюдогівських пив і 9 "гостьових". Ну і, звичайно, є ще дуже багато різноманітного пляшкового пива.


назва | стиль | вміст алкоголю | ціна / об'єм


Коли ми зайшли - місця не було, нагадаю, це була субота, а в неділю вони не працюють. Трохи потиснулись за барною стійкою, поки звільнилось місце. В принципі, за весь час, коли ми там були - вільних місць не було, однак народ часто змінювався. Є ще вихід на другий поверх, але його відкрили під вечір


Ну а тепер до найсмачнішого - до пива. Вирішили тут брати лише пиво від BrewDog, залишивши "гостьове" іншим відвідувачам.

BrewDog - Jack Hammer
алк. 7.2%
Розливний "відбійний молоток" - IPA з хмелями Centennial та Columbus, і Citra, Amarillo і Simcoe - для "сухого охмелення". Шикарна штука з IBU на рівні 100.


BrewDog - Hello My Name is Päivi
алк. 8.2%
Далі взяли пляшечку imperial IPA - наскільки знаю, зараз це останній сорт з серії "Hello My Name is ...". Цього разу з обліпихою (перед цим я куштував 2 - Vladimir з ягодами лимонника та Sonja з чорницями). Досить питкий DIPA вийшов - тропічні фрукти з ухилом до мандарина та персика, трошки карамелі. 70 IBU якось не відчуваються.


BrewDog - #MashTag 2014
алк. 9.0%
Далі було ще одне розливне пиво - imperial red ale. Mashtag - досить цікавий експеримент від брюдогів, де користувачі соцмереж (facebook, twitter та дописувачі блогу BrewDog) обирають, яке пиво зварити - стиль, складові, назву і навіть самі розробляють етикетку. Минулого року, коли вперше таке пиво було зварено, вийшов american brown ale з новозеландськими хелями, настояний на дубових та горіхових трісках (їх використовують як "імітацію" бочки, коли немає часу довго витримувати пиво власне у бочках). У 2014 ж році вийшов imperial red ale з сицилійським апельсином (blood orange), лимонною та апельсиновою цедрою.


BrewDog - Brixton Porter
алк. 5.0%
Якось раніше брюдогівських портерів пити не доводилось. Цей - єдиний, який був в наявності на той момент. Пиво зварене до відкриття бару BrewDog Camden, що розташований в районі Лондона під назвою Brixton. Ну що сказати - добротний англійський портер, кава, гіркий шоколад - все на місці.


BrewDog - Abstrakt AB:16
алк. 10.6%
Моє перше пиво з брюдогівської серії концептуального пива Abstrakt - quadrupel з кавовими зернами, на розлив. Там зверху є меню з ціною за 10 сантилітрів. Замовляю 10cl, дівчина-бармен наливає, відмірюючи "на око" явно більше, ніж 100ml. "It's very bubbly", - каже вона мені, простягуючи наполовину заповнений келих з маркуванням 2/3 пінти.
Квадрупелі не дуже люблю, але брати інші абстракти в пляшці 0.375л - було явно забагато. Тому куштували цей, так як він на розлив. Алкогольно-обпікаючий з терпким кавовим післясмаком. Цікава штука.


BrewDog - Christmas Paradox 2012
алк. 15.0%
Ну і наостанок - "вишенька на торті". Paradox - ціла серія imperial stout'ів, витриманих в бочках з-під різного алкоголю. Christmas Paradox 2012 -  стаут міцністю 15%, витриманий протягом року в бочках з-під рому. Піни, очевидно, майже нема. Аромат складний - терпка алкогольна кислинка, дуб, кава, горіхи. Смак в'яжучий, за кислинка перетікає в зігріваючу алкогольність, далі пиво нагадує, що колись воно було стаутом - гірка кава, паленість, яка майже одразу переходить в довгий тягучий післясмак.
Наврядчи вийде ще рах це скуштувати, адже це пиво було випущене до Різдва 2012 року і залишилось його дуже обмежена кількість. Але воно мені запам'яталось якимось таким. Забігаючи наперед, скжау, що наступний день теж чомусь закінчували ромовим стаутом :)


From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

lviv_beer: (Default)
lviv_beer

July 2014

S M T W T F S
  1 23 45
6 7 8 9 101112
131415 16171819
20212223242526
272829 3031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 08:01 pm
Powered by Dreamwidth Studios